Breadcrumb
LAST STEP!
Winnebago M-Series 2326MBBH Travel Trailer Options
NOT
AVAILABLE
This model is currently not available for build.
Specifications
| Sleeps | 4 |
| Dry Weight | 4,510 lb |
| GVWR | 6,000 lb |
| Cargo Capacity | 1,490 lb |
| Hitch Weight | 412 lb |
| Axle Weight | 3,000 lb |
| Exterior Height | 10' 5" |
| Exterior Length | 26' 7" |
| Exterior Width | 7' 0" |
| Interior Height | N/A |
| Fresh Water | 31 gal |
| Black Water | N/A |
| Gray Water | N/A |
| Awning Size | N/A |
| Garage Length | N/A |
Specifications are based on the latest product information from the manufacturer. Each manufacturer reserves the right to make changes to the specifications at any time without notice.