Breadcrumb
LAST STEP!
Winnebago M-Series 2326RK Travel Trailer Options
NOT
AVAILABLE
This model is currently not available for build.
Specifications
| Sleeps | 5 |
| Dry Weight | N/A |
| GVWR | 6,000 lb |
| Cargo Capacity | N/A |
| Hitch Weight | N/A |
| Axle Weight | 4,000 lb |
| Exterior Height | N/A |
| Exterior Length | 25' 9" |
| Exterior Width | 7' 0" |
| Interior Height | 6' 4" |
| Fresh Water | 31 gal |
| Black Water | N/A |
| Gray Water | N/A |
| Awning Size | N/A |
| Garage Length | N/A |
Specifications are based on the latest product information from the manufacturer. Each manufacturer reserves the right to make changes to the specifications at any time without notice.