No search results
Specifications
| Dry Weight | 3,663 lb |
| GVWR | 5,058 lb |
| Cargo Capacity | 1,395 lb |
| Hitch Weight | 638 lb |
| Axle Weight | N/A |
| Exterior Height | 10' 8" |
| Exterior Length | 22' 2" |
| Exterior Width | 8' 0" |
| Interior Height | 6' 8" |
| Fresh Water | 23 gal |
| Black Water | 36 gal |
| Gray Water | 36 gal |
| Awning Size | N/A |
| Garage Length | N/A |
Specifications are based on the latest product information from the manufacturer. Each manufacturer reserves the right to make changes to the specifications at any time without notice.
